środa, 8 lipca 2015

To jest już koniec...

Witam dzieciaczki. Po długim namyśle podjąłem decyzję o zakończeniu działalności. Pierwotny plan zakładał dokończenie rozpoczętych projektów, ale i ten pomysł musiałem zweryfikować. Wszyscy chętni do kontynuowania zaczętych przeze mnie serii mają moje błogosławieństwo, a do głównego postu z Biomegą załączę link do ukończonego tłumaczenia wymagającego jedynie edycji, korzystajcie z tego do woli. Cóż, to chyba wszystko, dzięki wszystkim czytelnikom za komenty, to, że w ogóle ktoś czytał moje wypociny i cierpliwość niezbędną w ostatnich miesiącach. Było fajnie, trzymajcie się.

PS: Stronka nadal będzie podtrzymywana przy życiu, a linki pozostaną aktywne.

9 komentarzy:

 1. Hej, tu przyszły edytor sidoni, możesz mi podać czcionki których uzywałeś, oraz szefowa pyta czy wrzucisz rozdziały 60, 61 na CM lub czy mozemy to zrobic w twoim imieniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śmiało wrzucajcie. Główna czcionka to mistral, wszelkie teksty "komputerowe" typu Ga, SIDONIA, itp. to impact. Masz tu link do paczki z nimi, plus inne używane, szablony do spisów treści, rozdziałów itd. w razie jakbyście chcieli i to zachować: http://www.mediafire.com/download/uq1gwp2be4cfttu/sido.zip

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, wielkie dzięki.

  Wszystkich czytelników sidoni zapraszam wkrótce na stronę Varia Scans lub/i The Peanut Gallery

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za tłumaczenie szczególnie memories of emamon i sidonii ( bardzo mi się podobały). Nie traktuje twoich komentarzy jako "wypocin" a aktualki występowały nieregularnie bo poświęcałeś swój wolny czas robiąc wszystko sam więc myślę że nie można tobie było nic zarzucić. Trzymaj się:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za wszystko ,zrobiłeś kawał dobrej roboty i w pełni to doceniam, a także bardzo mi szkoda że kończysz działalność.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki wszystkim za komenty. Chciałoby się pobawić w to dalej, no ale cóż, życie. Szczególnie szkoda mi DDT, bo choć kreska pierwszych rozdziałów zapewne wielu odstraszy, to jest to naprawdę dobry tytuł. Sidonia doczekała się adopcji, może i reszta moich sierot będzie miała to szczęście xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Teoretycznie, po nadrobieniu Sidoni mogę pognębić szefostwo o biomege, ale nie wiem co z tego by wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 8. The peanut gallery, jednak bierze biomege, skorzystamy z twojego tłumaczenia, oczywiście będziesz w creditsie. Szefowa pyta, czy może dodać sidonie i biomege na nasz reader i download?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jasna sprawa, wrzycajcie/korzystajcie bez problemy. Fajnie, że to tłumaczenie nie pójdzie na marne.

  OdpowiedzUsuń