poniedziałek, 14 stycznia 2013

Dominion Tank Police


Przyszłość. Tak przestępczość, jak i zanieczyszczenie środowiska, rozrastają się po całej planecie. Prym wśród przestępców wiedzie nieuchwytny Gang Buaku, do walki z którym zostaje powołana specjalna Policja Czołgowa. Ku udręce partnera głównej bohaterki, Leony Ozaki, w jej życiu jest już ktoś, komu oddała całe serce. Nazywa się Bonaparte. Jest mini-czołgiem. Mimo kąśliwych uwag współpracowników, Leona i Al (oraz Bonaparte…) stają do zaciętej i często zabawnej walki z przestępcami.


Download:
Rozdział 1               Antrakt 1                Rozdział 2    
Rozdział 3               Antrakt 2                Rozdział 4        
=Dominion Tank Police=                          

4 komentarze:

 1. Kurcze, ale niespodzianka! Dzięki wielkie. lanujesz coś jeszcze od Masamune Shirow? - Foster

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałem o Black Magic i Orionie. Ale to kiedyś kiedyś. Na razie mam dość Shirowa i jego zapełnianie jednej strony tekstem wystarczającym na cztery :] Poza tymi dwoma chyba nie ma już pola do popisu. Appleseed był po części wydany wiec nie wiem jak z licencją, a GitS'y wydał JPF (nie wiem jak z 1.5).

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest jeszcze Dominion: Conflict-No More Noise ;) Gitsy wszystkie wydał JPF (włacznie z 1.5) i ponoć maja wydać Appleseeda całegow MEga Mandze. dzięki za info. - Foster

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za info, nie wiedziałem o drugim Dominionie. I nie dziwota, jak patrze to jest cholernie trudno dostępny (3 seedów na torrencie, 6kb/s...). Jak to dorwę i będzie po angielsku i nie w jakimś tragicznym stanie to chyba wiem co będę tłumaczył po Memories of Emanon :)

  OdpowiedzUsuń